Mühendislik Hizmetleri

Kırmaksan Mühendislik

Gıda endüstrilerine yönelik fabrika binalarının mimari çizimleri firma bünyemizdeki deneyimli mimar ve mühendisler tarafından yapılmaktadır. Ruhsat alım hizmetleri verilmektedir. Bu bağlamda özellikle zeytin üretim ve işleme fabrika ve üretim tesisleri başta olmak üzere diğer tüm gıda işleme ve üretimi gerektiren makinaların yanı sıra, gerekli çizimler ve hazırlıklar işinde yetkin mimarlarımız ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca makinaların yerleşim planları çizilmektedir ve konumlandırılmaktadır. Belediyelerden alınması gereken ruhsatlar için gerekli statik elektrik mekanik tüm projeler firma bünyemizde mimarlarımız tarafından en iyi şekilde çizilmektedir.

Avrupa Birliği standartlarına ve gıda tüzüğüne uygun fabrikalar tasarlanmaktadır. Bu seviyede kalite standartları çizgisi en üst düzeyde tutularak gerekli olan tüm adımlar atılmakta, fabrika projelerinin standart ve tüzüklere uyacak şekilde sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.

Üretim akış şeması ve çalışma verimliliği analizleri yapılmaktadır. Bu analizler sayesinde üretimde izlenecek yollar en iyi şekilde proses işlemine sokulmaktadır. Üretim çalışmaları için fayda ve verimi en üst düzeyde tutmak amacıyla gerekli olan çalışma verimlilik analizleri ve istatistikleri de hazırlanmaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde mevcut genç ve işinin ehli olarak bize destek veren uzman mühendislerimiz tarafından TKDK (IPARD) proje dosyaları hazırlanmaktadır.

Kurulum ‒ İşletmelerinizin En Verimli Şekilde Faaliyetler ile çalışmaya başlamasını sağlayın. Tecrübeli ve işinde çok uzman bir kadroya sahip olan KIRMAKSAN hem satışını yaptığı Vitoneco markasının zeytinyağ fabrika makinaları, hemde kendi tesis ve fabrikasında üretimi yaptığı zeytinyağ fabrikası teknolojilerinin kurulumlarını yapara verimli bir çalışma ile işe başlamınızı sağlar.

Fabrika Tesis Kurulumları

İyi bir çalışmaya başlamak için öncelikle en iyi ekipmanların en iyi şekilde kurulmuş olması gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde sağlayan firmamız Kırmaksan, dekantör kurulumları, seperatör kurulumları, zeytin yıkama makinaları kurulumları, malaksör kurulumları, zeytin kırma makinaları yapmaktadır..

Kurulumunu yaptığımız fabrika makinaları, fabrika endüstriyel makinaları ve seperasyon teknolojilerini size güvenle anahtar teslim olarak profesyonel şekilde sunuyoruz.

En iyi sonuçlar, en verimli sonuçlar, en iyi kurulumlar ile başlar bu kurulumu size Kırmaksan olarak büyük bir memnuniyet ile sağlıyoruz.
Bize ihtiyacınız olduğu her an da yanınızdayız.

Kurulum ve devreye alma sırasında destek personellerini doğrudan işleyişe katarak, fabrikanızın özel tasarıma sahip olmasını sağlıyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu zaman ve yerde, ihtiyacınız olan teknik desteği sağlayacak son derece kalifiye ekiplerimizle daima yanınızdayız.

Harekete geçiş ile verimli çalışmayı en güvenli şekilde sağlamak
Kurulum itibariyle tüm makinalarınızdan ve fabrikanızdan çıkacaj en iyi sonucu ve verimiz elde etmeniz amacıyla Kırmaksan size tam bir destekle yardımcı olmaktadır.

Firmanızı başarıya götürür.

Tüm ekipmanların kullanımını başarıla kullanımını sağlarız: Makinalarınızı, üretim aşamalarını ve fabrikanızdan beklentilerinizi anlamanız ile en yüksek performansı sağlayacağını şekilde oluşturduğumuz sistemin harekete geçmesini sağlıyoruz.

Çalıştırma ‒ Güvenliği sağlama ve faydaları artırma

Maksimum deneyim ve beceri
İşinde oldukça uzman bir mühendislik ekibi, mühendis ve teknisyenler ile donanımlarınızı optimum düzeyde rahat kullanabilme, yetkili personelin eğitimi ve faydalı bir güvenlik sağlama konusunda tüm gücümüz ile destek sağlıyoruz.

En küçük tesisten en büyük tesisin teslimine kadar geçen sürede bu tesisin canlı üretime geçisinde kadar sisteminizin arızasız hatası güvenli ve çok üreten bir tesis olmasına kadar tüm bileşenleri birbirine entegre edecek personelin görevlendirmesi ve bu personellerin oryantasyonunun sağlanması konusunda güçlü bir destek sunuyoruz.

Eğitim ‒ Personelinizi proseslerle ilgili uzmanlara dönüştürelim

Makina ve iş kabiliyeti yüksek personelleriniz ile en fazla verimliliği sağlamanız amacı ve güvenli bir iş ortamı sağlanması amacı ile sizin seçtiğiniz makina kullanımı yapacak tüm personellerinizin makina kullanımları ile ilgili eğitimleri işinde uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği açısından da bu makinaları sağlıklı kullanacak hem de verimi yüksek tutacak şekilde tüm makina kullanımlarınız yetkili olacak personellere verilir. Bu eğitim sonrasında makinaların kullanımı fabrikanın en iyi şekilde çalışmasını sağlatacak şekilde planlanır.

Yetki verdiğiniz ve görevlendirdiğiniz makina kullanacak olan personellerinizin, sizinde tercih edeceğiniz şekilde yerinde eğitimini tam manası ile veriyoruz.Eğitim veren mühendislerimiz ve teknik personellerimiz, zeytinyağı seperasyon teknolojilerini ve makina techizatları en verimli şekilde kullanacak şekilde eğitimi tamamlar.

En sıkıntısız ve sorunu olmayan fabrikalarda dahi en sağlam makinalar dahi zaman zaman arıza ve hatalar ile karşılaşabilmektedir.

Bir arızanın tüm fabrika üretim zincirini etkilemesi muhtemeldir. Bu gibi durumlarda tesisinizde doğabilecek tüm aksaklık ve arızalara karşı risklerin en aza indirgenmesi amacıyla periyodik ve düzeltici, düzenleyici bakım çalışmalarını yürütmekteyiz. Amacımız fabrikanızda sistemin en sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayarak, arızaların minimize ve veriminin maksimize olmasını sağlamaktır.

Onarım ve bakım işlemlerini yerinde veya fabrikamızda yapabilmekteyiz. Tüm teknik personelimiz geniş bir donanımsal bilgiye sahiptir. Sisteminizde ve üretim bandınızda oluşabilecek hasar ve arızalara karşı en iyi çözümle bakım ve onarım işlemini yürütmekteyiz. Doğabilecek tüm arızalarınızın tespiti için özel teşhis ekipmanlarını kullanmaktayız. Seçili ürünlerinizde aynı zamanda orjinal yedek parça servisi hizmeti ile de sonradan doabilecek hataların da önüne kesin suretle geçmekteyiz.

Hataların önüne en baştan geçmek, hataların oluşmasından sonraki onarımdan daha iyidir. İşinde uzman mühendis kadromuz oluşabilecek arıza ve hataların önün geçerek maliyetlerinizi artırmamanız için karınızı maksimum düzeyde tutmak için fabrikanızda ki tüm makinaların bakım servis ve onarım hizmetini vermektedir.

Mühendislerimiz planlı ve periyodik bakımlar kapsamında makinalarınızın durumunu tespit ederek bakım sürelerini ayarlar. Bu ayarlanan süreler için periyodik ve önleyici bakımlarınızı gerçekleştirir. Zeytinyağı fabrika makina parkınızda verimliliği ve maksimum kazancın sağlanması için gerekli tüm önlemleri almanızı sağlarız. Bu şekilde hem arızalar ile karşılaşmaz, hem de makinalarınızın faaliyet ömürlerini uzatmış olursunuz.

Yaptığımız bakımların kapsamları şu şekildedir.

  • Periyodik denetim ve bakımlar
  • Makina durumlarına göre önleme çalışmaları
  • Bakım anlaşmaları ve sözleşmesi
  • Bakımın planlanmasında kullanılacak olan yedek parçaların planlanması ve getirilmesi.

Satışını yaptığımız tüm fabrika ürünlerinde orjinal yedek parçalar sunuyoruz. Bir makina parkının olmazsa olmazı yedek parçalarıdır. Zeytinyağı seperasyon endüstrisinde faaliyet gösteren Kırmaksan Mühendislik; dekantör yedek parçaları, malaksör yedek parçaları, zeytin yıkama makinaları yedek parçaları, seperatör yedek parçaları, kırıcı makinaların yedek parçaları, Atık su makinaları yedek parçaları, ve kimyasal atık makinaları yedek parçaları ile donanımlarını tamamlayıcı ürün gruplarını müşterilerine sağlar.

Tüm yedek parçalar garanti altındadır. İhtiyacınız dahilinde yada yedekte bulunması amacıyla Kırmaksan Mühendislik’ten temin edebilirsiz. Yedek parçaların yanı sıra eğer dilerseniz portföyümüzde var ise sağlam ve ikinci el yedek parçalar da sunabilmekteyiz.

Kırmaksan Makina Mühendisliği Vitone ve Kırmaksan ürünlerinin yedek parçalarını ayrıca gerektiğinde Pieralisi zeytin seperasyon grubu makinalarının da yedek parça satışını da yapmaktadır. Makinalarınızda doğabilecek sorunlara ve ömrünü tamamlamış makinaların yiine sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlayan bu yedek parça temin hizmetini değerli müşterilerine sağlamaktadır. Yedek parça tedariği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Endüstriyel Seperasyon Çözümleri

Mühendislik Hizmetlerimiz

Endüstriyel seperasyon çözümleri sunan firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin mühendisliğini de sağlamaktadır. Yaptığı mühendislik çözümleri arasında kurulumundan servis bakımına, yenileme, sorun giderme,  gerekli periyodik bakımları ile tüm desteklerini güvenli bir hizmet ile sağlamaktadır.

Eğitim ve Yetkilendirme

Tüm ürün gruplarının kurulumundan sonraki aşamada yetki verilmesi istenen gerekli personellere kullanım eğitimleri ve oryantasyon sağlanır.

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik Hizmetleri

Kırmaksan Mühendislik Çözümlerimizden Sizde Faydalanın!