Dekantör Tamir, Bakım, Revizyon

Kırmaksan Mühendislik

Dekantör tamiri, dekantör bakımı ve dekantör reziyonu ile rekabetçi fiyatlar ile bu servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Dekantör Tamiri

Zeytinyağ fabrikalarınızda bulunan üretimin en önemli unsurlarından olan dekantörlerin uzman ekibimiz tarafından bozulmuş, aşınmış ve çalışma aksamında sorunları bulunan kısımları onarılır.  Sizlere sorunsuz bir dekantör sunar. Çalışmanızı ve üretiminizi aksatmamak amacıyla yerinde servis hizmeti de verilmektedir. Fabrikanız ve üretim tesisiniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun uzman mühendis kadromuz ile sizlere dekantör tamir hizmeti verebiliriz. Dekantörleriniz eğer sağlıklı çalışıyor ise, tam güç çalıştığında yer çekiminin neredeyse 3000 katı güç üretebilmektedir. Dekantör arızalarında tambur problemleri yaşadığınızda ürün kaliteniz de düşer. Gerek elektrik aksamında, gerekse mekanik aksamında yaşayacağınız problemlere karşı garantili servis ve tamir hizmeti sunmaktayız.

Dekantör Bakım

Dekantör bakımı üretim tesisinizde ve fabrikanızda ki üretim işleminizin aksamaması ve üretimin sürekli kılınabilir olması açısından çok önemlidir. Eğer bakım yapılmazsa ve gerekli önlemler önceden alınmazsa sizi hem arızalar ile hemde üretim sürecinde kaybedeceğiniz zaman maliyeti ile zor duruma sokabilir. Bu gibi şeylerin önüne geçmenin en avantajlı ve en kolay yolu zamanın da dekantör bakımları hizmeti almanızdır.  Yaptığımız bakım hizmetleri aşağıdaki maddeleri içermektedir.

  • Periyodik dekantör denetim ve bakımlar
  • Dekantör durumlarına göre önleme çalışmaları
  • Dekantör bakım anlaşmaları ve sözleşmesi
  • Dekantör bakımın planlanmasında kullanılacak olan yedek parçaların planlanması ve getirilmesi.

Dekantör Revizyon Hizmetleri

Dekantör revizyon hizmeti, dekantörlerin yenilenmesi ve ilk haline getirilerek çalışmaz veya arıza vermeye yüz tutmuş dekantörler için yapılan hizmetimizdir. Eğer dekantörlerde mekanik aksamda, tamburlarda ya da elektrik aksamında arızalar oluşmuş, kullanılmaz hale gelmiş ise uzman ekiplerimiz dekantör revizyon hizmeti vermektedir. Bu kapsamda fabrikalarınızda bulunan arızaya yüz tutmuş veya kullanılmaz halde ki dekantörleri tarafımıza göndererek dekantör revizyon hizmeti alabilirsiniz.

Dekantör Tamir, Bakım, Revizyon

Kırmaksan Uzman Mühendislik Hizmetleri

Endüstriyel seperasyon çözümleri sunan firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin mühendisliğini de sağlamaktadır. Yaptığı mühendislik çözümleri arasında kurulumundan servis bakımına, yenileme, sorun giderme,  gerekli periyodik bakımları ile tüm desteklerini güvenli bir hizmet ile sağlamaktadır.

Dekantör Servisi Hizmeti

Tesisiniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun size bir telefon kadar uzaktayız. Uzman mühendis ekibimiz ile tüm bölge ve bölgelerde ki zeytinyağ üretim tesislerine dekanör servis hizmeti sağlamaktayız.

dekantor-tamir-bakim-revizyon

Mühendislik Hizmetleri

Kırmaksan Mühendislik Çözümlerimizden Sizde Faydalanın!