0 (266) 373 11 64 | info@kirmaksan.com.tr

Servis - Yedek Parça

servis ve yedek parça

Servis ve Yedek Parça hizmetimiz; Üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz tüm makina ve ekipmanların satış sonrası teknik destek, yedek parça, makina ekipmanın yerinde desteği, servis bakım hizmetlerini içerir.

Aynı zamanda üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz zeytinyağ fabrikaları ekipmanları ve makina techizatlarının servis ve bakım hizmetini de yerine getiriyoruz.

Pirina fabrikaları için satışını yaptığımız redler bantları, helezonlar, döner tamburlu pirina kurutma makinaları, kurutma kazanları ve tankların satış sonrası teknik destek, yedek parça tedariğini istekleriniz doğrultusunda yerine getiriyoruz.

Zeytin işleme ve paketleme tesisleri için üretimini satış ve tedariği ile kurulumunu yaptığımız, zeytin; kırma, çizme ve eleme makina ekipmanlarının yerinde servisi bakımı onarımı ile yedek parçaların tedariği ve kurulması, gerekli eğitim ve periyodik bakım hizmetlerini konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz ile en kısa sürede taleplerinizi yerine getirmek için her zaman hizmetinizdeyiz.

Servis ve Yedek Parça

Kırmaksan Mühendislik olarak tüm ülke geneline ürettiğimiz, hizmet verdiğimiz,  ithalat ve ihracatını da yaptığımız zeytin, zeytinyağı işleme hazırlama makinalarının satış, kurulum, yedek parça ve servis hizmetini de vermektedir.

Kırmaksan Mühendislik Zeytin ve Zeytinyağı üretiminin ve gerekli olacak olan tüm işleme, paketleme işlemlerini yerine getiren makina parkurunu kurduktan sonraki tüm destek ve yedek parça ile servis işlemlerini de yerine uzman ekibi ile getiriyor.

Mühendisliğimiz işinde uzman, genç ve dinamik mühendis kadrosu ile üretimden, servis ve bakıma kadar tüm hizmetleri yerine getirmektedir.