0 (266) 373 11 64 | info@kirmaksan.com.tr

pirina fabrikaları

Pirina fabrikaları ve tesislerinden imal edilen enerjisi çok yüksek, katı yakıt ve yağ yakıt olarak kullanılan pirinanın hazırlanması ve üretimi için gerekli olan makina parkurunu mühendislik ekibimiz ile fabrikalarınıza kuruyoruz.

Pirina Fabrikaları için ihtiyacınız olan

  • REDLER BANTLARI
  • HELEZONLAR
  • DÖNER TAMBURLU PİRİNA KURUTMA FIRINLARI
  • KURUTMA KAZANLARI
  • TANKLAR

Gibi olmazsa olmaz bir çok makina gurubunun çizimi, imalatı, üretimi ve montajını Kırmaksan Mühendisliğin genç ve dinamik mühendis-mimar kadrosu ile mevcut kullanacağınız alanları en iyi şekilde değerlendirerek, ve üretim kapasitenizi maksimize edecek şekilde sizlere sunuyoruz.

Ayrıca yine pirina üretiminde gerekli olan redler bantları, helezonlar, döner tamburlu pirina kurutma fırınları, kurutma kazanları ve tankların kurulumundan sonraki aşamada yine mühendislik hizmetimiz dahilinde bakım onarım, yetkili servis hizmetlerinizi de veriyoruz.

Çekirdek pirina, kuru pirina, pelet pirina, pirina yağı gibi pirina çeşitlerinin üretim aşamasındaki gerekli olacak makina parkurunu hazılrayıp üretime hazır hale getirmenin yanı sıra eskiyen makinalarınız için de 2. el makina alım satımı le de desteklerimizi sağlıyoruz.

Kırmaksan Mühendislik olarak en iyi markaların Türkiye Yetkili Satış Temsilciliğini yapıyor, Müşterilerimiz için gerekli olan ve gerekli olabilecek tüm techizat ve makinaları sağlıyor, Planlama aşamasından çizim aşamasına kadar, çizim aşamasından yerleşim ve üretim bandı aşamasına kadar tüm kurulumlarınızı tüm varyasyonları değerlendirerek, hazırlıyor. Kurulum sonrası servis ve destek hizmetlerini de sağlıyoruz.