0 (266) 373 11 64 | info@kirmaksan.com.tr

Mühendislik Hizmetleri

mühendislik hizmetleri

mühendislik hizmetleri

Gıda endüstrilerine yönelik fabrika binalarının mimari çizimleri firma bünyemizdeki deneyimli mimar ve mühendisler tarafından yapılmaktadır. Ruhsat alım hizmetleri verilmektedir. Bu bağlamda özellikle zeytin üretim ve işleme fabrika ve üretim tesisleri başta olmak üzere diğer tüm gıda işleme ve üretimi gerektiren makinaların yanı sıra, gerekli çizimler ve hazırlıklar işinde yetkin mimarlarımız ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca makinaların yerleşim planları çizilmektedir ve konumlandırılmaktadır. Belediyelerden alınması gereken ruhsatlar için gerekli statik elektrik mekanik tüm projeler firma bünyemizde mimarlarımız tarafından en iyi şekilde çizilmektedir.

Avrupa Birliği standartlarına ve gıda tüzüğüne uygun fabrikalar tasarlanmaktadır. Bu seviyede kalite standartları çizgisi en üst düzeyde tutularak gerekli olan tüm adımlar atılmakta, fabrika projelerinin standart ve tüzüklere uyacak şekilde sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.

Üretim akış şeması ve çalışma verimliliği analizleri yapılmaktadır. Bu analizler sayesinde üretimde izlenecek yollar en iyi şekilde proses işlemine sokulmaktadır. Üretim çalışmaları için fayda ve verimi en üst düzeyde tutmak amacıyla gerekli olan çalışma verimlilik analizleri ve istatistikleri de hazırlanmaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde mevcut genç ve işinin ehli olarak bize destek veren uzman mühendislerimiz tarafından TKDK (IPARD) proje dosyaları hazırlanmaktadır.