0 (266) 373 11 64 | info@kirmaksan.com.tr

Kırmaksan Mühendislik

Kırmaksan Mühendislik

Kırmaksan Mühendislik Makina Sanayi, konusunda uzman çalışan, mühendis ve danışmanları ile gelişmeleri takip eden teknolojik olanaklarını ve bilgi birikimlerini çalışmalarına entegre ederek kullanan, dinamik ve araştırmacı genç bir kuruluştur.

Merkez ofisimiz Balıkesir’in Edremit ilçesindedir.

Merkezimiz Balıkesir 2. Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı 5000 m2 açık alana sahip fabrikamızdır.

Ayrıca Balıkesir Edremit’te iletişim ofisimiz mevcuttur. Kırmaksan Mühendislik , yaptığı tüm ürün geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları ile de Türkiye’de ki Makina Sanayinde Zeytin Üretim Makinaları ile de en seçkin yeri almıştır.

Kırmaksan Mühendislik

Dinamik, genç ve girişken kadrosu ile en iyi makinaların üretiminde ve kendi branşında bulunan ve zeytin ürünleri için kontinü hatlar, yıkama makinaları, kırma makinaları, kırıcılar, dekantörler, seperatörler, helezonlar ve kurutma makinaları gibi zeytin ve zeytinyağı fabrikalarının en önemli ihtiyacı olan makinaların üretimini, kurulumunu ve satışını ayrıca da teknik desteğini vermektedir.

Kırmaksan Mühendislik , ürün gruplarında 3 hedef kitle odaklaı olarak çalışmaktadır. Üretimini yaptıkları ürünler zeytin ve zeytinyağı fabrikaları için, pirina fabrikaları için, sofralık zeytin işleme ve paketleme tesisleri için üretim yapar, ithalat ve ihracat yapar.

En iyi makinaları üretim ve satış vizyonu ile yoluna hızlı ve güvenli adımlar ile devam eden mühendislik firmamız, üretimini yaptığı tüm ürünler için en kaliteli üretim teknolojileri misyonunu da kendine şiar edinmiş, benimsemiştir.

Eğer insana, bilime, emeğe ve teknolojiye değer veren bir kurum iseniz. Biliniz ki bizler de öyle bir firmayız ve bu anlayışı kendimize prensip edinmişizdir. Bu bağlamda insana değer vererek en kaliteli fabrika ürünlerini üretiriz.

Türkiye’nin önde gelen firma ve kuruluşlarından bir tanesi olan firmamız, müşterilerine gereken değeri her zaman en iyi şekilde vermiştir. Seçkin firmalar arasındaki yeri almamızın ve kendi pazar payında ki üst düzey hedefleri olan olan ve bu hedefleri gerçekleştiren firmalar arasında olmamızın en büyük nedeni de budur.