0 (266) 373 11 64 | info@kirmaksan.com.tr

2. El Makina Alım-Satımı

Zeytin işleme, zeytinyağı ve pirina fabrikalarının 2. el makina alım satımı işlemleri yapılmaktadır.

Zeytinyağı fabrikalarında bulunan kontinü hatlar için zeytinyağı makinaları, yıkama makinaları,  kırıcılar ve kırıcı makinalar, malaksör grubu makinalar, zeytinyağı çıkarma endüstrisinde kullanılan dekantörler, zeytinyağı seperatörleri, taşıma bantları, yükleme helezonları, zeytinyağı üretimi için zeytinlerde yaprak ve dal ayırıcı  makinalar, zeytin yaprak ayırıcı makinalar,  otomatik sistem yağ tartıları, zeytin çekirdeği ayırıcılar, hamur pompaları, piston pompaları ve sıcaklık kaydedici sistemler gibi zeytinyağı fabrikalarının, zeytinyağı üretimi aşamasında gerekli olacak tüm makina ve techizatların 2.el alım ve satımları yapılmaktadır.

2.El Pirina Fabrikaları Üretim Makinaları

2 El alımı ve satımını yaptığımız pirina fabrikalarında üretim ve işleme için gerekli olacak olan redler bantları, helezonlar, döner tamburlu pirina kurutma makinaları, kurutma kazanları ve tanklar gibi bir çok makinanın 2. el olarak ta alım ve satışını yapmaktayız.

Sofralık Zeytin İşleme Ve Paketleme için fabrikaların gereksinim ve ihtiyaçlarını karşılayacak olan, kalibrasyon ve zeytin eleği makinaları, zeytin çizme makinaları, zeytin kırma makinaları, seçme bantları, yükleme elevatörleri, çekirdek çıkama makinaları ve sterilizasyon pişirme makinalarının 2. el alış ve satışını da yapmaktayız.

Zeytin işleme de gerekli olacak bir çok fabrika üretin ürünlerinin ve makinalarının satışını yapmaktayız. 2. El elimizde bulunan makinaların elimizde olup olmadığını, kullanılabilirlik derecesini, ne kadar kullanıldığını, arızası varsa veya bir bakım tamirden geçtiyse hangi aşamalardan geçtiğini, yenilik derecesini ve üretim alanlarını öğrenmek için bizden bilgi alabilirsiniz. Bilgi almak için lütfen iletişim adres ve telefonlarımızdan bilgi isteyiniz.

2. el makina alım-satımı için zeytin üretim, zeytinyağı üretimi ve pirina üretimi makina portföyümüz oldukça geniş durumdadır. İhtiyaçlarınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çok makina hakkında bilgi alabilmek için lütfen bizi arayınız.